neděle 23. června 2013

Červnové shrnutí

Já vím, já vím, měsíc ještě neskončil... Ale nepředpokládám, že se toho mnoho uděje, takže dělám shrnutí už teď. Tenhle měsíc byl ještě slabší než květen, ač se to zdá téměř nemožné. Klasická výmluva - nemám čas. Dokonce si ani neužívám léta - sedím doma zavřená a učím se, nebo píšu BP.

Co jsem přečetla?
Přečetla jsem jednu jedinou knížku. Fakt. Omluvou mi budiž, že jsem týden trávila nad bakalářkou a dva týdny se učila na super-mega-těžkou zkoušku (kterou jsem dala), takže čas opravdu nebyl a hlavně ani nebude, ale fakt jen jednu? To jsem na tom tak bídně? Achjo. Byla to Má poslední vévodkyně a nijak extra mě neokouzlila. 
Každopádně dočítám Vyhnání Gerty Schnirch, což na 99 % stihnu do konce měsíce dočíst. Stále ještě mám ve fázi rozečteno Hru o trůny (v pdf) a soudě podle toho, že jsem teprv ve třetině a podle toho, že absolutně nestíhám se školou, jí budu číst ještě hodně, hodně, hodně dlouho. :) Což mi teda vůbec nevadí, protože mě hrozně baví. A když mám tedy do dubna čekat na čtvrtou sérii, aspoň budu tedy číst. 
Taky mám rozečtenou Kathy Reichs... no, baví mě to.
Rozečítala jsem druhý díl Fifty shades... Musím říct, že mi to přišlo ještě tragičtější než jednička, takže jsem to cca po třiceti stránkách odložila. Ne, tímhle opravdu nebudu ztrácet čas.

Co jsem si pořídila nového? 
Celkem tři kousky. Uprostřed nákupů s přítelem jsem neodolala a zatím co on si v jakémsi obchodě hodinu vybíral boty, já zapadla do Dobrovského, kde jsem ke svému úžasu našla Prázdné místo od Rowlingové s 50% slevou, tedy za 249 Kč. Co vám budu povídat, nerozmýšlela jsem se ani vteřinu a nesla jí k pokladně. 
Další úlovky jsou recenzáky od Knihcentra, ulovila jsem si Dědictví aneb Jak Helena ke štěstí přišla a po zběžném nakouknutí to vypadá dost... vtipně. Těším se na ní! No a druhým kouskem je Slepá skrvna, což je norský krimi-thriller.
Víc snad pořizovat nebudu. Nejsou peníze, tak snad se mi nic nepřiplete do cesty... :D

Takže to je asi vše, co jsem vám chtěla říct. Čeká mě odporná zkouška z dějin 20. století, takže jdu na to.
Něco málo pro pobavení - nebo aspoň mě to pobavilo :)
Žádné komentáře:

Okomentovat